Serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Menu podmiotowe
Menu przedmiotowe
Zespół Redakcyjny
Lp. Nazwisko i imię Adres e-mail Telefon/Telefaks/Kontakt
1 Abramczyk Sylwia s.abramczyk@zdw.zgora.pl  
2 Antczak Monika    
3 Brzezińska Agnieszka a.slowik@zdw.zgora.pl  
4 Buczyńska Aneta   68 328-03-05
5 Gadomska Jolanta    
6 Glapa Monika   68 328-03-11
7 Gryguć Barbara    
8 Jagiełło Marta    
9 Jakubowski Paweł p.jakubowski@zdw.zgora.pl (68) 328 03 22
10 Jakubowski Paweł p.jakubowski@zdw.zgora.pl 68 328-03-22
11 Jedroszkowiak Kamila   68 328-03-49
12 Jędraszak Dorota d.jedraszak@zdw.zgora.pl  
13 Kempa Danuta d.kempa@zdw.zgora.pl  
14 Klein Artur Wiktor a.klein@zdw.zgora.pl 68 328 03 01
15 Klementowska Grażyna   68 328-03-05
16 Marcińczyk Joanna    
17 Maślak Monika   68 328-03-05
18 Mazur Małgorzata    
19 Michalak Sławomir S.Michalak@zdw.zgora.pl 68 328-03-08
20 Ordon Magdalena    
21 Pacześny Artur    
22 Pawelec Paulina    
23 Pietrzak Katarzyna    
24 Samotyja Paweł p.samotyja@zdw.zgora.pl 68 328-03-22
25 Szylinczuk Iga    
26 Tonder Paweł    
27 Wojciechowski Paweł   68 328-03-11